%100 Doğal Aloevera Organik Sabun TEK ADET

 • (1)
 • Aloe Vera sabunu içinde bulunan Aloe Vera bitkisinin sahip olduğu C ve E vitaminleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan besleyici, yaşlanmayı geciktirici etkiyi cildinize verir. Cildinizin yağ dengesini koruyarak nemlendirir.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Doğal Sabunlar
 • 99,00 TL
  49,00 TL
  %51indirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Cildinizi Nemlendirir. Aloe Vera sabunu içinde bulunan Aloe Vera bitkisinin sahip olduğu C ve E vitaminleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan besleyici, yaşlanmayı geciktirici etkiyi cildinize verir. Cildinizin yağ dengesini koruyarak nemlendirir. Böylelikle hem kuru ciltler için hem de yağlı ciltler için ortak bir kullanım kolaylığı sağlar.
 
 • Cilt Tahrişlerini Giderir. Aloe Veranın içinde bulundurduğu anti bakteriyel ve antifungal etki sebebiyle ciltte oluşmuş ya da oluşabilecek kızarıklıkları, tahrişleri ve mantarları önler. Aloe Vera sabunu bu rahatsızlıkların sebep olduğu kaşıntı hissini yok eder.
 • Aloe vera içindeki oksin hormonu ile yeni hücrelerin büyümesini sağlayarak yaraları hızlıca iyileştirir. Böylece de ciltte oluşabilecek iltihap ve izlerin önüne geçer.
 • Yanık Tedavisinde Kullanılır Aloe Vera bitkisi ortamda bulunan radyasyonu kendisine çekerek, çevredeki radyasyon fazlalığını azaltır. Aloe Vera sabunu ise içinde bulunan Aloe Vera sayesinde nüfuz ettiği yüzeydeki UV ve radyasyon etkisini azaltır.
 • Deride oluşturduğu ekstra kalkan ile temas edebilecek dış etkenlerin etkisini azaltan Aloe Vera sabunu, cildin sahip olduğu nemi de ciltte tutar. Böylelikle de güneş yanığı ve kaza sebebi oluşan yanıklara besleyici bir tedavi uygular.
 • Losyon Görevi Görür. Aloe Vera yağlı bir yapıya sahip olmadığı için cildinizde böyle bir hisse de sebebiyet vermez. Aloe Vera sabunu günlük kullanımlarınızda, cildinizde bıraktığı nem sayesinde cildinizin kurumasını önler. Böylelikle de cildinizin çatlamasının ve erken yaşlanmasının önüne geçer.
 • Makyaj Temizleyici Olarak Kullanılabilir. Aloe Vera sabunu içeriğinden dolayı, gözeneklerdeki her türlü kiri rahatlıkla yüzeye çıkarır. Derinlemesine temizlik etkisinin yanı sıra sıkılaştırma özelliğiyle de ekstra bir tonik ihtiyacı bulunmadan makyajınızdan arınmanızı sağlar.
 • Sivilce ve Siyah Noktalarda Etkili Çözüm. Aloe Veranın içinde bulunan kolojen sayesinde Aloe Vera sabunu siyah nokta ve sivilce oluşumlarında çok etkili sonuçlar verir. Düzenli kullanımlarda gözle görülür bir iyileşme sağlanmaktadır.
Myeksi %100 doğal aloevera organik sabun olduğu için cildinizde ve saçınızda kuruluğa sebep olabilmektedir. Bu nedenle sabunların kullandıktan sonra uygun kremlerle nemlendirme yapmanızı tavsiye edilmektedir.
·Cildinizi Nemlendirmektedir. Aloe Vera sabunu içinde bulunan Aloe Vera bitkisinin sahip olduğu C ve E vitaminleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan besleyici, yaşlanmayı geciktirici etkiyi cildinize vermektedir. Cildinizin yağ dengesini koruyarak nemlendirmektedir. Böylelikle hem kuru ciltler için hem de yağlı ciltler için ortak bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.
·Cilt Tahrişlerini Gidermektedir. Aloe Veranın içinde bulundurduğu anti bakteriyel ve antifungal etki sebebiyle ciltte oluşmuş ya da oluşabilecek kızarıklıkları, tahrişleri ve mantarları önlemektedir. Aloe Vera sabunu bu rahatsızlıkların sebep olduğu kaşıntı hissini yok etmektedir. 
·Aloe vera içindeki oksin hormonu ile yeni hücrelerin büyümesini sağlayarak yaraları hızlıca iyileştirmektedir. Böylece de ciltte oluşabilecek iltihap ve izlerin önüne geçmektedir.
·Yanık tedavisinde kullanılmaktadır. Aloe Vera bitkisi ortamda bulunan radyasyonu kendisine çekerek, çevredeki radyasyon fazlalığını azaltmaktadır. Aloe Vera sabunu ise içinde bulunan Aloe Vera sayesinde nüfuz ettiği yüzeydeki UV ve radyasyon etkisini azaltmaktadır.
·Deride oluşturduğu ekstra kalkan sayesinde temas edebilecek dış etkenlerin etkisini azaltan Aloe Vera sabunu, cildin sahip olduğu nemi de ciltte tutmaktadır. Böylelikle de güneş yanığı ve kaza sebebi oluşan yanıklara besleyici bir tedavi uygulamaktadır.
·Losyon görevi görmektedir. Aloe Vera yağlı bir yapıya sahip olmadığı için cildinizde böyle bir hisse de sebebiyet vermeyecektir. Aloe Vera sabunu günlük kullanımlarınızda, cildinizde bıraktığı nem sayesinde cildinizin kurumasını önlemektedir. Böylelikle de cildinizin çatlamasının ve erken yaşlanmasının önüne geçmektedir.
·Makyaj temizleyici olarak kullanılabilmektedir. Aloe Vera sabunu içeriğinden dolayı, gözeneklerdeki her türlü kiri rahatlıkla yüzeye çıkarmaktadır. Derinlemesine temizlik etkisinin yanı sıra sıkılaştırma özelliğiyle de ekstra bir tonik ihtiyacı bulunmadan makyajınızdan arınmanızı sağlamaktadır.
·Sivilce ve siyah noktalarda etkili çözümdür. Aloe Veranın içinde bulunan kolojen sayesinde Aloe Vera sabunu siyah nokta ve sivilce oluşumlarında çok etkili sonuçlar vermektedir. Düzenli kullanımlarda göz ile görülür bir iyileşme sağlayacaktır.

Aloe Vera Sabunu Kullanım Şekli:
İhtiyaca bağlı olarak günde en fazla 2 kez kullanılması tavsiye edilmektedir.

Aloe Vera Sabunu Cildinizi Nemlendirir
Aloe vera sabunu içinde bulunan aloe vera bitkisinin sahip olduğu C ve E vitaminleri sayesinde cildinizin ihtiyacı olan besleyici, yaşlanmayı geciktirici etkiyi cildinize vermektedir. Cildinizin yağ dengesini koruyarak nemlendirmektedir. Böylelikle hem kuru ciltler için hem de yağlı ciltler için ortak bir kullanım kolaylığı sağlamaktadır.

Cilt Tahrişlerini Giderir
Aloe veranın içinde bulundurduğu antibakteriyel ve antifungal etki sebebiyle ciltte oluşmuş ya da oluşabilecek kızarıklıkları, tahrişleri ve mantarları önlemektedir. Aloe vera sabunu bu rahatsızlıkların sebep olduğu kaşıntı hissini yok etmektedir. Aloe vera içindeki oksin hormonu ile yeni hücrelerin büyümesini sağlayarak yaraları hızlıca iyileştirmektedir. Böylece de ciltte oluşabilecek iltihap ve izlerin önüne geçmektedir.

Yanık Tedavisinde Kullanılır
Aloe vera bitkisi ortamda bulunan radyasyonu kendisine çekerek, çevredeki radyasyon fazlalığını azaltmaktadır. Aloe vera sabunu ise içinde bulunan aloe vera sayesinde nüfuz ettiği yüzeydeki UV ve radyasyon etkisini azaltmaktadır. Deride oluşturduğu ekstra kalkan ile temas edebilecek dış etkenlerin etkisini azaltan aloe vera sabunu, cildin sahip olduğu nemi de ciltte tutmaktadır. Böylelikle de güneş yanığı ve kaza sebebi oluşan yanıklara besleyici bir tedavi uygulamaktadır.

Losyon Görevi Görür
Aloe veralı doğal sabunlar yağlı bir yapıya sahip olmadığı için cildinizde böyle bir hisse de sebebiyet vermemektedir. Aloe vera sabunu günlük kullanımlarınızda, cildinizde bıraktığı nem sayesinde cildinizin kurumasını önlemektedir. Böylelikle de cildinizin çatlamasının ve erken yaşlanmasının önüne geçmektedir.

 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...