%100 Doğal Sakal İçin Özel Katı Sabun TEK ADET

 • (2)
 • Doğal içerikleri sayesinde sakallarınızı dipten uca besleyerek canlı görünmesini sağlar ve gözenek boyutunu küçülterek cildi sıkılaştırır.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Doğal Sabunlar
 • 99,00 TL
  49,00 TL
  %51indirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Sakallarınızı dipten uca besleyerek canlı görünmesini sağlar.
 • Gözenek boyutunu küçülterek cildi sıkılaştırır.  Karbon elementinin cildi sıkılaştırma özelliğiyle  cildi sıkılaştırma özelliğiyle gözenek boyutunu küçülterek cildinizi sıkılaştırır.
 • Detoks etkisi oluşturur.
 • İçeriğindeki aktif karbon elementleri ile  tıkalı gözenekleri tedavi eder ve boyutlarını küçültür.
 • Yağlı ciltlerde yağ oranını dengeler.
 • Kırışıklıkları azaltarak erken yaşlanmayı durdurur.
 • Kepek ve kuru saç derisi  problemlerini önler. 
 • Lekesiz bir cilt görünümüne kavuşturur.
Kullanım Şekli:
Doğal sabununuzu elinizde su ile köpürtün daha sonra oluşan köpüğü dairesel hareketlerle cildinize masaj yaparak birkaç dakika ovalayın. Daha sonra bol su ile durulayın. Düzenli olarak kullanıldığında istenilen sonuçları elde edebilirsiniz.

Doğal Sakal İçin Özel Karbonlu Sabun, doğal içerikleri sayesinde cilt sağlığının korunabilmesi ve bakımının sağlanmasını mümkün kılmaktadır. Saç ve sakallarda karşılaşılan en önemli sorunlardan bir tanesi kurumadır. Cildin yeterince nem alamaması ve dış faktörlerden kaynaklı olarak deride kuruma meydana gelmesi oldukça doğaldır. Bunları önleyebilmek için öncelikle söz konusu alanları güzelce temizlemek ve sonrasında iyi bir nemlendiriciyi bakım rutinine eklemek gerekir. Doğal içerikleriyle geliştirilmiş olan myeksi sabunları, cilt ile uyumlu yapısı sayesinde bu gibi sorunların çözülebilmesine katkı sağlamaktadır. Kimyasallara alışkın olmayan ve sık maruz kalınması halinde ciltte çeşitli problemlere sebep olan ürünlerden kurtularak doğal sabunlara yer ayırmak bu açıdan önemlidir.
Her cilt düzenli bir şekilde gerçekleştirilen kaliteli içeriklerden oluşmuş ürünlerin kullanıldığı bir bakımı hak eder. Cilde gereken özeni gösterebilmek için kullanılan ürünlerin içeriğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Myeksi %100 doğal sakal için özel karbonlu sabun sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımın sağlanabilmesini mümkün kılar. Doğanın mucizevi bitkilerinin etkili özelliklerini içerisinde barındıran bu sabun sayesinde cildi temizlemek ve bakım yapmak kolay hale gelmektedir. Gözenekleri tıkamayan özel formülü, kuruma gibi problemlerin önüne geçebilmek için etkili yollar sunmaktadır. Saç ve sakal konusunda gözle görülür etkiler sunması ile kuruluk başta olmak üzere pek çok sorunun önüne geçilebilmektedir. Böylece hayali kurulan saç ve saka görüntüsünü elde etmek Myeksi doğal sakal için özel karbonlu sabun ile mümkün olmaktadır.

Myeksi %100 Doğal Sakal İçin Özel Karbonlu Sabun Faydaları Nelerdir?

Myeksi %100 Doğal Sakal İçin Özel Karbonlu Sabun Faydaları Nelerdir? noktasında ürünün kendine has pek çok avantajlı özelliğinden bahsetmek mümkündür. Doğal sabun konusunda kalitesini kanıtlamış olan Myeksi markasının sakallı ciltlere özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde saç ve sakallarda istenmeyen durumlardan kurtulabilmek oldukça kolay hale gelmektedir. Kolay kullanım imkanı sunan hijyenik ürünler sayesinde pek çok cilt problemi ile savaşabilmek mümkün hale gelmektedir. Ürünün düzenli kullanımı ile birlikte doğal bileşenlerin etkisini göstermesi pek çok faydalı sonuca yol açmaktadır. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:
·Sakalların kökünden en uç noktasına kadar bakımının yapılmasını sağlar. Bu sayede sakallarda ve deride canlı bir görüntü oluşmaktadır.
·Gözeneklerin tıkanmasına sebep olmayan özel formülü, gözenek boyutlarında küçülme konusunda da etkilidir. İçerisinde karbon elementi bulunduran sabun, cildi sıkılaştırma özellikleri sayesinde gözenek boyutunun büyük oranda küçültülmesine katkı sağlamaktadır.
·Detoks etkisi sağlayan formülü ile cilt bakımından tam verim almayı mümkün hale getirmektedir.
·Myeksi doğal sakal için özel karbonlu sabun içeriğinde bulunan karbon elementleri ile gözeneklerin tedavi edilmesini ve gözenek problemlerinin ortadan kaldırılmasının sağlanmasını olanaklı hale getirir.
·Yağlı ciltler için düzenli kullanımda yağ oranının dengelenmesini sağlamaktadır. Böylece ciltte meydana gelen istenmeyen yağlı ve parlak görüntünün ortadan kaldırılabilmesi, cildin temiz görüntüye kavuşması sağlanmaktadır.
·Kırışıklıkların azaltılmasını mümkün hale getirerek yaşlanma belirtilerini önleme konusunda katkı sağlar. Cildin daha genç ve sağlıklı görünebilmesini mümkün hale getirir.
·Kuru cilt ve saç problemlerini önlemeye yardımcıdır. Özellikle sakal diplerinde meydana gelen kuruma problemini düzenli kullanımda büyük ölçüde azaltır.
·Lekesiz ve pürüzsüz bir cilt görüntüsüne ulaşabilmeyi mümkün hale getirir.

Myeksi %100 Doğal Sakal İçin Özel Karbonlu Sabun Nasıl Kullanılır?

Myeksi %100 Doğal Sakal İçin Özel Karbonlu Sabun Nasıl Kullanılır? Noktasında oldukça basit adımları takip etmek gerekmektedir. Doğal içeriklerden oluşan sabunun ilk olarak elde su yardımıyla köpürtülmesi sağlanmaktadır. Bunun ardından köpük dairesel hareketler yardımıyla cilde sert uygulamalardan kaçınarak ovalanmalıdır. Bunun ardından bol su yardımıyla durulanmalıdır. Böylece sabunun doğru kullanımı sağlanmış olur.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...