Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki (Sakura Çiçeği) 10ml

 • (8)
 • İçeriğinde bulunan sakura çiçeği özleri sayesinde kirpik ve kaşların dökülmeye karşı korunmasına destek olur. Düzenli kullanımda 4 haftada %18 uzama sağlayarak, kaş ve kirpiklerinizi dolgunlaştırır.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Kaş Kirpik Serumu
 • 299,00 TL
  229,00 TL
  %23indirim
WHATSAPP İLE SİPARİŞ VER
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Kaş & Kirpik Serumunun içerdiği aktif maddelerin, bilimsel çalışmalarla düzenli kullanımda %18'e uzadığı görülmüştür.
 • Sakura çiçeği özleri sağlıklı tüyde bulunması gereken kolajen üretimini artırmaktadır.
 • Formülasyonda bulunan sakura çiçeği kirpikteki kolajen, Japon kültüründe güzelliğin simgesi olan tsubaki yağı  var olan kaş ve kirpikleri yağlılık hissettirmeden  nemlendirerek , kirpiklerin ve kaşların uzamasını sağlar .

KULLANIMI:
 • Kaşlarınıza ve kirpiklerinize özel ucuyla uygulayınız.
 • Günde 1-2 kez, birkaç ay boyunca düzenli olarak kullanılmalıdır.
 • Göz ile temas ettirmeyiniz.

Dermatolojik olarak test edilmiştir.
 • Ürün içeriği: 10ml myeksi kaş & kirpik serumu.
 • Ambalajı açılan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki 10 ml düzenli kullanımda 4 haftada %18 uzama sağlar ve kaş ve kirpiklerinizi dolgunlaştırır. İçeriğinde bulunan sakura çiçeği özleri sayesinde kirpik ve kaşların dökülmeye karşı korunmasına destek olur. Düzenli kullanımlarda kaş ve kirpikleri dolgunlaştırarak uzamasına yardımcı olur, içeriğinde parafen, sentetik boya, silikon ve paraben içermez. Bu sebeple tamamen doğal olduğu için her cilt yapısına uygundur. Daha uzun kirpikler ve daha dolgun kaşları hayal ediyorsanız Myeksi, bu konuda sizlere yardımcı oluyor.
Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı içeriğindeki vitaminler sayesinde daha kalın, daha sağlıklı ve daha uzun bir kirpik kaş görünümü vermekle kalmayıp aynı zamanda onları daha sağlıklı ve daha güçlü kılmak için tasarlanmıştır. Kirpik ve kaş büyüme serumu sayesinde kullanan kişiler sadece 4 haftada daha uzun ve daha kalın kirpik ve kaş görünümüne ulaşmıştır. Dermatolojik olarak onaylı olan bu serumlar, aşırı dökülmenin ve kırılgan yapının önüne geçer.
 

Myeksi Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki (Sakura Çiçeği) 10 ml İçeriği
Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki 10 ml içeriği bakıldığında içeriğindeki aktif maddeler, düzenli kullanımla kaş ve kirpiklerde belirgin uzama, gürleşme ve kalınlaşma sağladığı bilimsel çalışmalarla kanıtlanmıştır. Sakura Çiçeği özleri ile kolajen üretimini arttırır ve yağlılık hissi bırakmadan nemlendirme ve besleme sağlar. İçeriğindeki çok sayıdaki aktif madde sayesinde kaş, kirpiklerinizde komple bir bakımı garanti eder. Zengin içerikleriyle beraber avantaj sağlayan Myeksi kaş kirpik serumu dolgunlaştırıcı ile beraber tam olarak aradığınız bir üründür.

 

Myeksi Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki (Sakura Çiçeği) 10 ml Sunduğu Avantajlar
Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki 10 ml faydaları açısından bakıldığı zaman stres ve şehir hayatı ve fizyolojik nedenlerden dolayı seneler içinde kaşlarınızın incelmesine ve kirpiklerinizin dökülmesini engeller. Kaşlarınız incelmeye veya kuyruklarını kaybetmeye başladığını düşünüyorsanız bu kaş serumu tam olarak aradığınız şeylerden biridir. Daha gür kaşlarla, kaşlarınıza istediğiniz görünümü vermek, kirpiklerinizin daha uzun görünümünü sağlamak için kullanılan bu serumların birçok avantajı bulunur bunlar,

 • Kaşlarınızı ve kirpiklerinizi beslemek ve güçlendirmek için akıllı bakım bileşenleri ile zenginleştirilmiş özel formülü sayesinde kaş ve kirpiklerin tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olur.
 • 4 haftadan itibaren etkileri görülmeye başlanır ve kokusuzdur. Kaş dövmeleriyle kullanma konusunda güvenilirdir.
 • Dermatolojik oalrak test edilmiştir ve içeriğindeki sağlıklı özleri sayesinde kirpiklerde ve kaşlarda yağlılık hissettirmeden nemlendirir.
 • Kaş ve kirpiklerin uzamasını sağlarken cildi tahriş etmez, herhangi bir yan etkisi bulunmaz.
 

Myeksi Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki (Sakura Çiçeği) 10 ml Nasıl Kullanılır?
Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki 10 ml nasıl kullanılır için sabahları makyaj yapmadan önce ve akşamları makyajınızı iyice temizledikten sonra uygulayabilirsiniz. Üst ve alt kirpik diplerinden başlayarak uca doğru kutudan çıkan özel tasarlanmış fırça ile uygulayabilirsiniz. Aynı şekilde kaşlarınızı tarayacak şekilde ürünü kullanabilir ve güçleşmesini mümkün hale getirebilirsiniz.

Biraz zaman ve sabırla ürünü her gece kullanın ve sonuçlarını görmek için sadece birkaç hafta bekleyin. Kokusuz olduğu için kişileri rahatsız etmez ve gece yatmadan öncesinde kullanıma uygundur. Kullanım sonrasında üzerine makyaj uygulanabilir. Kaşlarınızı ve kirpiklerinize bakım sağlayarak güçlendirici etkisi bulunan Myeksi Kaş Kirpik Serumu Dolgunlaştırıcı & Uzatıcı Etki ürünü 10 ml olarak bakımlarınızda yer almaya hazır.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...