%100 Doğal Deve Sütü Organik Sabun TEK ADET

 • Cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken etkili bir bakım yapmayı da mümkün hale getirmektedir.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Doğal Sabunlar
 • 99,00 TL
  49,00 TL
  %51indirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Deve sütü sabununun güzelleştirici etkilerinden yüzyıllardır yararlanılmaktadır. Geçmiş zamanlarda cilt bakımı ve tedavisi için de kullanılan deve sütünün içeriğinde çeşitli vitamin ve mineraller bulunmaktadır. Bunların başlıcaları A, B ve C vitaminleri ve potasyum, demir, sodyum, fosfor, bakır, magnezyum mineralleridir. İçerik bakımından oldukça zengin olan deve sütü kozmetik sektöründe de fazlaca kullanılmaktadır.
 • Cildinizi doğal deve sütü sabunu ile yıkadığınızda pek çok olumlu faydasını görebilirsiniz. Sabunun uzun vadede düzenli olarak kullanılmaya devam edilmesi durumdan yağlanmaya meyilli ciltlerde yağ oranını dengelenmesinde etkilidir.
 • Cildin yıkandığında tonik etkisi sağladığından cildi derinlemesine temizler. Cilt sorunlarından olan siyah nokta, akne ve sivilcelerin giderilmesine yardımcı olur. Ayrıca cildi yumuşatarak ipeksi bir görünüm kazanmasını sağlar.
 • Düzenli kullanımda cilt gözeneklerinin sıkılaşmasına etkili olduğundan yaşlanmayı geciktirir. Kuru bir cilde gereken nem takviyesini sağlar. Anti bakteriyel bir etkiye sahip olduğundan ciltte bakteri oluşumuna engel olur.
 • Deve sütü sabunu, faydalı yağların ve esansiyel yağların birleşimi ile oluştuğundan kızarıklık, tahriş gibi cilt problemlerini önleyerek ciltte meydana gelebilecek lekelerin de oluşmasını engeller.
 • Özellikle hassas ciltler için besleyici, bol vitaminli, onarıcı özelliği sayesinde harika sonuçlar vermektedir.
 • Deve sütü sabunu saç köklerinin güçlenmesini sağlayarak saçlara hacim kazandırır. Aynı zamanda saç derisinin sağlığını da destekleyerek kepek oluşumunu engeller.
Kullanım Şekli :
Sabununu kullanmak için cilt veya saçlar su ile ıslatılır. Elde iyice köpürtüldükten sonra cilde veya saça yedirilir. 2 dakika bekledikten sonra güzelce yıkanıp durulanır.

%100 Doğal Deve Sütü Organik Sabun, tamamen doğal içerikleri sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakımı doğanın mucizelerinden faydalanarak gerçekleştirmektedir. Doğanın sunduğu kaynaklarda her problem için şifalı bir çözüme ulaşabilmek mümkün olmaktadır. Deve sütünün de eski zamanlardan itibaren cilt sorunları için kullanıldığı bilinmektedir. Etkili sonuçlar sağlamasıyla yıllar öncesinden günümüze kadar faydası bilinir hale gelmiş olan deve sütü, sabun içeriğinde kullanılarak cilt problemleriyle savaşabilmeyi sağlamaktadır. Myeksi %100 doğal deve sütü organik sabun cildin derinlemesine temizlenmesini sağlarken etkili bir bakım yapmayı da mümkün hale getirmektedir. Doğal içeriklerden kaynaklı olarak cilt temizlemesinden sonra meydana gelebilecek kuruluğu önlemek için nemlendirici kullanılması en başarılı sonucu almayı sağlamaktadır.
Doğanın insanlara sağladığı birçok şifalı kaynak bulunmaktadır. Her bir bitkinin ve doğal kaynağın birbirinden farklı olumlu etkilerini gözlemleyebilmek mümkündür. Bu bilgilerden yola çıkarak Myeksi, doğal kaynaklardan oluşturulmuş faydalı içerikleri sizlerle buluşturmaktadır. Deve sütünün güzelleştirici etkisinden ilham alınarak geliştirilen özel formülü ile birlikte pek çok cilt sorununa karşı tek ürünle mücadele etmek mümkün olmaktadır. Myeksi doğal deve sütü organik sabun, cilt bakımını kolay ve etkili gerçekleştirebilmek için doğal çözümler sunmaktadır. İçeriğinde yer alan faydalı bileşenler sayesinde düzenli kullanımda hızla etki görebilmek, cilt sorunlarından kurtulmak sağlanabilmektedir.

%100 Doğal Deve Sütü Organik Sabun Ne İşe Yarar?

%100 Doğal Deve Sütü Organik Sabun Ne İşe Yarar? noktasında bahsedilebilecek çok sayıda faydalı özellik söz konusudur. İçeriğin tamamen doğal olması, kimyasal içerikli ürünlerin kullanımında gerçekleşebilecek pek çok sorunun önlenmesini sağlamaktadır. Güvenle kullanılabilecek doğal içerikli ürünler, sağlıklı bir cilde ulaşabilmenin en rahat yolunu sunmaktadır. Uzun yıllar öncesinden itibaren deve sütünün faydaları bilinmektedir. Bu faydalardan ilham alarak geliştirilen %100 doğal deve sütü organik sabun cildin temizlenmesi, bakımının sağlanması ve cilt sorunlarının ortadan kaldırılması gibi pek çok fayda sağlamaktadır. Myeksi markanın deve sütü organik sabunun faydaları şu şekilde sıralanabilmektedir:
Deve sütü sabununun en bilinen faydası olan güzelleştirici etkisinden yararlanarak cilt tedavisine destek sağlar. İçeriğinde yer alan birbirinden etkili mineral ve vitaminler sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu bakım sağlanır. Özellikle A, B ve C vitamini gibi cilt sağlığında etkili içeriklere sahiptir. Bunun yanında potasyum, fosfor, magnezyum ve bakır bulunduran içeriği ile zengin içerikleri sayesinde pek çok cilt sorununu önleyebilmeyi mümkün kılmaktadır.
 • Düzenli kullanımla birlikte özellikle yağlı ciltlerin, fazla yağlanma sorununu önlemektedir. Cildin derinlemesine temizlenmesini en doğal yollarla sağlayan %100 doğal deve sütü organik sabun sayesinde parlama ve yağ görüntüsü ortadan kaldırılabilmektedir.
 • Cilt problemlerinin başında gelen siyah nokta, sivilce gibi sorunların önlenebilmesine katkı sağlar. Özellikle yağ sorunlarını önleyebilmesi pürüzsüz bir cilt elde edebilmek konusunda etkili sonuç almayı mümkün kılar. Yeni sivilce ve siyah nokta oluşumunu engeller.
 • İçerisinde faydalı yağların bulunmasından ötürü hassas ciltlere uygundur. Herhangi bir kızarıklık, tahriş gibi sorunun olmasını engellemektedir. Böylece her cilt tipi için rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 • Saç köklerine olumlu etkileri sayesinde güçlü, hacimli, canlı ve parlak görünen saçlara sahip olabilmeyi mümkün kılar. Saç köklerine ve derisine yaptığı bakım sayesinde kepek gibi problemlerin önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Myeksi %100 Doğal Deve Sütü Organik Sabun Nasıl Kullanılır?

Myeksi %100 Doğal Deve Sütü Organik Sabun Nasıl Kullanılır? Aşamasında oldukça basit adımlardan oluşan bir uygulama sürecinden bahsetmek gerekir. Klasik sabun kullanımı ile rahatlıkla üründen yüksek verim alabilmek mümkündür. Hijyenik kullanım için cilt ve sabunun ayrı ıslatılarak köpürtülmesi ve elde edilen köpüğün cilde sürülmesi önerilmektedir. 2 dakika kadar bekleyen sabun sonrasında tüm kalıntıların temizlenebilmesi için iyice durulanır.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...