%100 Doğal Esek Sütlü Organik Sabun TEK ADET

 • İçerisinde bol miktarda A, E, C ve E Vitaminleri, Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, Soydum ve Fosfor bulunmaktadır. Hücre yenileyici, cilt lekelerini ve kararmaları önleyici özelliğe ve nemlendirici özelliği bulunmaktadır.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Doğal Sabunlar
 • 99,00 TL
  49,00 TL
  %51indirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Yaşlanma karşıtı etkisi yüzünden son zamanlarda eşek sütlü sabunlar sıkça kullanılmaktadır.
 • İçerisinde  bol miktarda A, E, C ve E Vitaminleri, Kalsiyum, Magnezyum, Çinko, Soydum ve Fosfor bulunmaktadır.
 • Hücre yenileyici ve nemlendirici özelliği bulunmaktadır.
 • Cilt lekelerini ve kararmaları önleyici özelliğe sahiptir.
 • Doğal ve bitkisel yağ karışımıyla hazırlanan Doğal Eşek Sütü Sabunu içerisinde kimyasal koruyucular bulunmamaktadır.

%100 Doğal Eşek Sütlü Organik Sabun, tamamen doğal içerikleri sayesinde cilt problemleri ile nazikçe savaşabilmeyi sağlamaktadır. Doğanın mucizevi faydalı içeriklerinin bir araya getirildiği bu sabun sayesinde cilt sorunlarını önleyebilmek mümkün hale gelmektedir. Yılların gösterdiği bilge sonuçlardan faydalanılarak özel olarak tercih edilen eşek sütü, özellikle yaşlanma problemlerinin önüne geçmektedir. Cildin daha sağlıklı, eşit görüntüye kavuşabilmesi ve lekelerin önlenebilmesi gibi pek çok faydayı aynı anda içermektedir. Böylece %100 doğal eşek sütlü organik sabun sayesinde pürüzsüz bir cilt elde edebilmek mümkün hale gelmektedir.
Cildin temizlenirken bakımını gerçekleştirmesini sağlayan Myeksi sabun, özellikle hücre yenileyici özelliği bakımından beğeni toplamaktadır. Kimyasalların cilde verdiği zararlardan kurtulmak isteyen, hassas cilde sahip olan kişiler için özel olarak geliştirilmiş formülü sayesinde doğadan şifa elde edebilmek mümkün olmaktadır.

Eşek sütünden özenle oluşturulmuş olan sabunlar tamamen el yapımıdır. Bu sayede %100 doğal eşek sütlü organik sabun tüm aşamaları özel olarak gerçekleştirilmiştir. Dikkatli paketlemeleri ile birlikte tamamen doğal ürünler, müşterilere hijyenik üretim ve paketleme koşullarıyla ulaştırılmaktadır. Bu sayede gönül rahatlığıyla çok yönlü cilt bakımının gerçekleştirilebilmesi mümkün hale gelmektedir. Pek çok cilt sorunuyla mücadele edebilmek ve etkili sonuçlar alabilmek için Myeksi %100 doğal eşek sütlü organik sabun düzenli kullanımda şaşırtıcı çözümler sağlamaktadır.

Myeksi %100 Doğal Eşek Sütlü Organik Sabun Ne İşe Yarar?

Myeksi %100 Doğal Eşek Sütlü Organik Sabun Ne İşe Yarar? noktasında söz edilebilecek çok sayıda faydalı özellik bulunmaktadır. Cildin hassas bir şekilde bakımını gerçekleştiren bu özel ürün, eşek sütünün yıllardır bilinen faydalarını tek pakette toplamıştır. Yüzyıllardan beri pek çok cilt sorunu için kullanılmakta olan özel sabun sayesinde cilt sorunlarını engelleyebilmek oldukça kolaylaşmaktadır. Temiz içerikleri sayesinde cilde zarar vermeden çözüm sunan ürün, güvenilir olması bakımından diğer seçeneklerin önüne geçmektedir. İçerisinde hiçbir kimyasalın bulunmamasıyla birlikte cilde zarar verebilecek etmenlerin önüne geçilmektedir. Myeksi doğal eşek sütlü organik sabun faydaları şu şekilde sırlamak mümkündür:
·Yaşlanmanın belirtisi olan ince çizgilerin ortadan kaldırılabilmesine yardımcı olur. Yaşlanma karşıtı özellikleri sayesinde cildin daha sağlıklı ve genç bir görüntüye kavuşabilmesini mümkün hale getirir.
·İçerisinde pek çok vitamin ve mineral çeşidi bulunmaktadır. Bu vitamin ve minerallerin ciltle uyumlu yapısı sayesinde cilt problemlerinin önüne geçilmesi sağlanmaktadır. İçerisinde yer alan A,E,C vitaminlerinin yanı sıra magnezyum, fosfor, sodyum, çinko ve kalsiyum gibi mineraller cilt sağlığının korunmasını sağlamaktadır.
·Hücrelerin yenilenmesini, daha sağlıklı ve genç hücrelerin oluşmasını sağlamaktadır. Bu sayede cildin gençleşebilmesi, sağlığının korunabilmesi mümkün hale gelmektedir. Nemlendirici etkisi de bulunduğundan diğer sabunlara oranla kurutma sorunu daha düşüktür. Yine de ek bir nemlendirici ile kullanılması sonucun daha etkili olmasını sağlamaktadır.
·Ciltte meydana gelen birçok farklı sebepten kaynaklı oluşan bilen lekelerin ve kararmaların önlenebilmesinde yardımcıdır. Ciltte renk eşitliğini sağlayarak canlı ve sağlıklı bir görüntü oluşturulmasını mümkün hale getirmektedir.
·Ürün tamamen doğaldır. İçerisinde herhangi bir kimyasal bulunmadığından Myeksi doğal eşek sütlü organik sabun cilde herhangi bir zarar vermemektedir.

Myeksi %100 Doğal Eşek Sütlü Organik Sabun Nasıl Kullanılır?

Myeksi %100 Doğal Eşek Sütlü Organik Sabun Nasıl Kullanılır? Noktasında standart sabun kullanımından farklı bir durum söz konusu değildir. Böylece kullanımı son derece kolay ve rahattır. En etkili ve hijyenik sonuçların alınabilmesi için cilt ve sabunun ayrı ıslatılması önerilmektedir. Sabundan elde edilen köpük dairesel hareketler ile cilde uygulanmalı ve sonrasında iyice durulanmalıdır. Bu sayede ciltteki sorunlu alanlardan gelen mikroplar sabuna bulaşmamış olmakta ve yayılması engellenmektedir.
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...