%100 Doğal Shea Butter Sabun TEK ADET

 • (1)
 • hea sabunun içerisindeki zengin hammaddeler ve asitler sayesinde cildin nem dengesinin korurken erken yaşlanmanın da önüne geçer.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Doğal Sabunlar
 • 99,00 TL
  49,00 TL
  %51indirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Cildi nemlendirir, besler.
 • Cilde sağladığı yüksek nem sayesinde cilt kuruluğunun önüne geçmede yardımcıdır.
 • Süper temizleyici gücüyle cildin ve saçın derinlemesine temizliğinde etkilidir.
 • E vitamini ve diğer antioksidanlar içerir.
 • Shea sabunu içeriğindeki zengin hammaddeler sayesinde cildi nemlendirerek erken yaşlanmanın önüne geçer.
 • Shea sabunun içerisindeki asitler sayesinde cildin nem dengesinin korunmasına yardımcı olur.
 • Derideki kızarıklık veya kaşıntı olan bölgelere uygulandığında rahatsızlık hissini kısa sürede gidererek cilt hastalıklarının oluşumunu engellemektedir.
 • Düzenli olarak uygulandığında ciltte meydana gelebilecek tahrişleri giderir ve aynı zamanda hasar gören hücrelerin yenilenmesini sağlar.
 • İçeriğinde yer alan asit bileşenleri sayesinde ciltte meydana gelen kırışıklıkların, yaşa bağlı oluşabilecek lekelerin ve erken yaşlanma belirtilerini önemli ölçüde azalmasında etkilidir.
 • Saçlarda düzenli olarak kullanıldığında saç ve saç derisinin sağlığını destekler ve saçların daha hızlı uzamasını sağlar.
 • Saç derisinin kurumasını önler ve buna bağlı olarak kepek problemini en aza indirir. 

Myeksi %100 Doğal Shea Butter Sabun bakıldığı zaman sağlığınıza daha iyi gelmesini sağlamak amacıyla kullanılan ve bu anlamda son derece etkili olan bir sabundur. El yapımı ve doğal olarak üretimi gerçekleştirilen shea sabunu, egzama, sedef cilt gibi problemlere iyi gelir. İçeriğinde bulunan A, C ve E vitaminleri sayesinde erken yaşlanma durumunun önüne geçer ve aynı zamanda nemlendirici özelliği dolayısıyla saç bakımında son derece etkilidir. Özünde bulunan shea yağı tamamen doğaldır.
Shea yağı, shea ağacının fıstığı andıran meyvesinden üretilir. Hem kozmetik alanda hem de gıda hazırlamada sağlıklı ürünler arasındadır. Shea yağının besinsel özellikleri son derece sınırlı olarak içeriğinde bulunan yağ asitleri vücutta daha çok antioksidan bir etkiye sahip durumundadır. Aynı zamanda bu yağ shea sabunun da ham maddesini oluşturmaktadır. Shea Butter Sabunu Faydaları açısından zengindir ve en önemli faydaları arasında cildi nemlendirme, erken nemlendirme, enflamasyonu azaltmak gibi etkileri yer alır.
 

Myeksi %100 Doğal Shea Butter Sabun İçeriği
%100 Doğal Shea Butter Sabun içeriği bakıldığı zaman shea yağı içermektedir. Bunun dışında sabun içerisinde bulunan asitler cilde nüfuz eder ve antioksidan etkisini göstererek cildin nemli dengesinin korunmasına yardımcı olur. Shea Butter sabunu genel olarak sağlığınızın daha iyi bir hale gelmesine, cildinize destek sağlamasına yardımcıdır. İçeriğinde A, C ve E vitaminleri bulunur ve nemlendirici özelliğinden dolayı bakımlarda oldukça etkilidir.  Sabun içeriğinde bulunan yağ asitleri vücutta daha çok antioksidan bir etkiye sahip durumdadır ve aynı zamanda shea sabunun ham maddesini oluşturur.

 

Myeksi %100 Doğal Shea Butter Sabun Ne İşe Yarar?
%100 Doğal Shea Butter Sabun ne işe yarar bakıldığı zaman shea ağacının ceviz ve fındıklarından tamamen doğal şekilde üretilen sabundur ve tamamen doğal olmasıyla beraber birçok faydası bulunur. Shea yağının kolay şekilde yayılan yapısı, içeriğindeki yüksek oranda bulunan vitamin ve yağ asitleri cildi hem yumuşatır hem de yatıştırma görevi görür. Bu sebeple shea butter yağının cilde faydaları yağın kozmetik kullanımı konusunda destek sağlamaktadır. %100 Doğal Shea Butter Sabun ne işe yarar ve faydaları açısından bakıldığı zaman,

 • Saç ve saç derinizde kullanıldığında saçların daha hızlı uzamasını sağlar, dökülmelerin önüne geçerken iltihaplanmaların azalmasını sağlar.
 • Deri üzerindeki tahriş, kaşıntı, egzama, akne gibi cilt hastalıklarını hafifletir.
 • Shea sabunu, cilde düzenli bir şekilde uygulandığı zaman cilt üzerindeki tahrişleri giderir ve cilt hücrelerinin de zarar görmesini önler.
 • İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde cilt üzerinde meydana gelen yaşa bağlı yaşlanma belirtileri önemli ölçüde azaltmada etkilidir.
 • Cilt üzerindeki çatlaklık durumlarının fark edilir oranda azalmasına yardımcı olur.
 • Sadece cilt değil saçlarda da kullanılabilir ve saç tellerinin nemlendirilmesine ve besin desteğinin sağlanmasında etkin bir rol oynar.
 

Myeksi %100 Doğal Shea Butter Sabun Nasıl Kullanılır?
Myeksi %100 Doğal Shea Butter Sabun nasıl kullanılır için günlük kullanıma uygun olan bu sabun, uygulama yapılacak olan bölgeye köpürtülerek dairesel hareketlerle masaj yapılarak sürülür. Cilt ve saç kullanımı açısından uygundur ve günlük olarak veya duşlarda kullanılabilir. Cildinizi veya yüzünüzü bol köpükleyerek ardından bol su ile beraber durulayabilirsiniz. Nazik bir uygulama ile yüzünüzü köpürtün ve bitkisel olarak zenginleştirilmiş olan bu sabunun koruyucu etkilerinden yararlanmaya başlayın. Myeksi, %100 doğal shea butter yağı ürünü tamamen doğal shea çekirdeklerinden üretilir bu sebeple tamamen sağlığa yararlı olan bu ürünü kullanmaya başlayabilir, cildiniz üzerinde mucizevi etkilerini görmeye başlayabilirsiniz.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...