%100 Doğal Isırgan Organik Sabun TEK ADET

 • (2)
 • Cildi tamamen yağdan ve kirlerden arındırır böylece cilt gözenekleri devamlı olarak açık kalır ve cilt rahat nefes alır.
 • Marka: MYEKSİ
 • Kategori: Doğal Sabunlar
 • 99,00 TL
  49,00 TL
  %51indirim
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
 • Isırgan otu sabununu en önemli özelliklerinden biri cildi tamamen yağdan ve kirlerden arındırmasıdır. Böylece cilt gözenekleri devamlı olarak açık kalır ve cilt rahat nefes alır.
 • Isırgan otu sabunu bir başka özelliği ise ciltteki lekelerin hafiflemesine yarar sağlamasıdır. Özellikle kahverengi lekelerin görünümünü açan bu sabun cildin daha pürüzsüz görünmesine fayda sağlar.
 • Isırgan otu sabunu ciltte akne ve sivilce oluşumlarını engellemektedir.
 • Ciltteki ölü deriyi temizler ve cildin daha sağlıklı görünmesine yarar sağlayarak peeling görevi görür.
 • Kuru ciltlerde cilt rutubet dengesini düzenlemektedir. Cildi nemlendirerek yaşlanma belirtilerinin azalmasına fayda elde eden bir sabundur.
 • Saç derisinde oluşan problemleri gideren bir sabundur. Özellikle saçta kepek oluşumlarını engeller ve bunun yanı sıra saç diplerindeki sivilceleri giderir.
 • Isırgan otu sabunu saçlarda kullanıldığı takdirde saçların dökülmesini büyük ölçüde engeller ve seyrek saçların çoğalmasına fayda sağlar.
 • Saçların daha hızlı uzamasına fayda sağlayan bir sabundur. Ek olarak saçlara hacim kazandırır ve saç kırıklarını onarır.
 
Myeksi %100 doğal ısırgan organik sabun olduğu için cildinizde ve saçınızda kuruluğa sebep olabilmektedir bu nedenle sabunların kullandıktan sonra uygun kremlerle nemlendirme yapmanızı tavsiye edilmektedir.
·Isırgan otu sabununun en önemli özelliklerinden biri cildi tamamen yağdan ve kirlerden arındırıyor olmasıdır. Böylece cilt gözenekleri devamlı olarak açık kalacaktır ve cilt rahat nefes almaktadır.
·Isırgan otu sabunu bir başka özelliği ise ciltteki lekelerin hafiflemesine yararlı olmasıdır. Özellikle kahverengi lekelerin görünümünü açarak cildin daha pürüzsüz görünmesinde faydalı olur.
·Isırgan otu sabunu ciltte akne ve sivilce oluşumlarını engellemeye yardımcıdır.
·Ciltteki ölü deriyi temizleyerek cildin daha sağlıklı görünmesine yarar sağlayarak peeling görevi görmektedir.
·Kuru ciltlerde cilt rutubet dengesini düzenlemeye yardımcı olur. Cildi nemlendirerek yaşlanma belirtilerinin azalmasına faydalıdır.
·Saç derisinde oluşan problemleri gidermektedir. Özellikle saçta kepek oluşumlarını engellemektedir ve bunun yanı sıra saç diplerindeki sivilceleri gidermektedir.
·Myeksi Isırgan otu sabunu saçlarda kullanıldığı takdirde saçların dökülmesini büyük ölçüde engelleyerek seyrek saçların çoğalmasına yardımcı olur.
·Saçların daha hızlı uzamasına fayda sağlamaktadır. Ek olarak saçlara hacim kazandırır ve saç kırıklarını onarmaya destek olur.
 

Isırgan Otu Sabunu
Isırgan otu sabunuIsırgan otu faydaları herkes tarafından bilinen bir bilgidir. Yapılan araştırmalar ısırgan otunun faydalarını kanıtladığında ısırgan otunun sabunu üretimi de artmıştır. Isırgan otunun sabunu tamamen ısırgan otunun özelliklerini göstermektedir. Ayrıca tamamen bitkisel olarak hazırlanmaktadır. Bundan dolayı cilt üzerinde hiçbir negatif etkiye neden olmamaktadır. Isırgan otu sabunu daha çok yağlı cilde sahip olanlarca tercih edilmelidir. Yağlı ciltleri kontrol altına alarak cilt problemi dengesizliklerini düzenleyen ısırgan otu sabunu peeling etkisi yaratmaktadır. Ciltte maske görevi üstlenen ısırgan otu sabunu kozmetik birçok üründen çok daha etkili olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstelik düşük bir maliyeti vardır.

Isırgan otu sabunu birçok markette ve eczanede bulabileceğiniz bir sabundur. Hem zararsız hem maliyetsiz hem de cilt problemleri üzerinde etkili olan bu sabunu vücudunuzda da kullanabilmeniz mümkündür. Bir tek yüzde değil tüm vücutta da kullanabileceğiniz bu sabun tırnak ve saç sağlığı için de fazlaca büyük fayda sağlamaktadır. Isırgan otu sabunu kaş, kirpik, saç, cilt ve tırnak sağlığında pozitif yönde sonuçlar vermesinin sebebi sabunun ısırgan otlu olmasıdır. Isırgan otu sabunu tamamen ısırgan otunun içeriğinden ve bileşenlerinden oluşmaktadır. Isırgan otu antioksidan içeren ve vücudun genel sağlığına iyi gelen bir bitki olarak bilinmektedir. Isırgan otu sabunu da aynı doğallıkla üretildiği için kullanıldığında aynı faydaları sağlayacaktır.
 

Isırgan Otu Sabunu Faydaları Nelerdir?
·Isırgan otu sabununun en önemli özelliklerinden biri cildi tamamen yağdan ve kirlerden arındırıyor oluşudur. Böylece cilt gözenekleri devamlı olarak açık kalacaktır ve cilt rahat nefes alacaktır.

·Isırgan otu sabunu bir başka özelliği ise ciltteki lekelerin hafiflemesine yarar sağlamaktadır. Özellikle kahverengi lekelerin görünümünü açan bu sabun cildin daha pürüzsüz görünmesine faydalı olmaktadır.
·Isırgan otu sabunu ciltte akne ve sivilce oluşumlarını engellemeye yardımcıdır.
·Ciltteki ölü deriyi temizleyerek cildin daha sağlıklı görünmesine yarar sağlamaktadır.
·Erişkinlik döneminde olması gerekenden daha fazla sivilce problemi yaşanmasında kullanılması tavsiye edilen sabunlar kategorisinde bulunmaktadır. İçeriğindeki bileşenler sayesinde yeni sivilce oluşumlarının önüne geçtiği söylenmektedir.
·Kuru ciltlerde cilt rutubet dengesini düzenlemektedir. Cildi nemlendirerek yaşlanma belirtilerinin azalmasına faydalı olmaktadır.
Egzama ve sedef hastalığının tedavisini desteklemek amacıyla da kullanılabilmektedir. Bu durumdan da anlaşılacağı gibi ısırgan otu sabunu kullanımı vücutta birçok problemin giderilmesine yararlıdır.
 
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 14:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 14:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...